USZCZELKI DO EKRANÓW

Obecnie najnowszym uruchomieniem w tej sekcji są uszczelki różnych systemów stosowane przy produkcji  ekranów dzwiękoszczelnych stosowanych na drogach szybkiego ruchu i autostradach.

Wykonane z surowca SEBS stosowanego do tego typu produktów spełniają wszystkie wymogi konstrukcyjne: odporność na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, zrywanie.

Firma nasza wdrożyła obecnie kilka wzorów tej uszczelki widoczne w tabeli poniżej, lecz jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdy profil na życzenie indywidualne klienta ,spełnijąc przy tym podstawowy warunek, jakim jest niska cena gotowego wyrobu.

Typ uszczelki Szerokość profilu Szerokośćpłyty Wysokość mocowania płyty
U15/1 32 15 42
U20/1 32 20 42
U15 30 15 30
U20 30 20 30

Dokumentacja        U15 kliknij i zobacz…     U20 kliknij i zobacz…

POZOSTAŁE PPRODUKCJE

Uruchomiliśmy także nową linie produkcyjną do wytłaczania profili „twardych” z polistyrenu o szerokiej gamie kolorystycznej i zastosowaniu. Istnieją obecnie wolne moce przerobowe na tą linie, a co za tym idzie, zapraszamy także do współpracy w tym kierunku.

Dotychczasowe nasze produkcje to:

1.Rury z polipropylenu iniekcyjne o średnicy 14 i 22 mm wraz z kształtkami stabilizującymi w odwiercie wykorzystywane w budownictwie przy umacnianiu terenu metodą iniekcji betonu.

2.Profile typu „C”, „U” i „T” PCV twardego do wykańczania płyty wiórowej, pażdzierzowej w przemyśle meblarskim.

3.Uszczelki z miękkiego PCV stosowanego w ramowaniu luster oraz przy zadudowach aluminiowych, np: balkonów oraz budowli szkło/ aluminium

4.Rużnego rodzaju uszczelek profilowanych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym będących półfabrykatami istotnych i znanych na rynku części.